Yükleniyor
Bate Bilişim Ailesi

2005

Portfolio image
Isimizi severek yapıyoruz 🤘
Ticari ve Sektörel Yazılımların yanı sıra kisiye ve kuruma özel yazılım çözümleri üretiyoruz

Mikro Yazılım, Bate Sales, CRM..

Birincil hedefimiz

Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayarak kurum hedeflerini yakalamak

20+ yıllık deneyim

20+ yılı aşkın tecrübe.

Zamanında teslim edilen proje

95%

Bate Hakkında

Bate Bilişim Ailesi

Firmamız 2005 yılında Serdar KARGIN tarafından Teknokent Bilgisayar adıyla kurulmuştur. Ticari ve sektörel yazılımlar, kişi ve kuruma özel yazılım geliştirme, teknik servis, güvenlik ve alarm sistemleri üzerine hizmet vermekte olan firmamız 2015'te yapılan değişiklikler sonucu şirketleşmiş ve faaliyetlerine yeni ünvanı olan Bate Bilişim Yazılım Danışmanlık Bilgisayar Eğitim San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sektöre değer katan çalışmaları ile her daim müşterilerinin yanında olmuştur. Firmamız çağın gerekliliklerine uyum sağlayarak teknolojinin gerisinde kalmadan dünyayla eş zamanlı hareket etmeyi misyon edinmiştir. Profesyonel teknik personelleri ile satış öncesi ve satış sonrası teknik destek hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Anahtar teslim projeleri ile her daim güven kazanmayı başaran firmamız sektöre değer katmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Sürekli eğitilen personeli ile bilişim konusunda bilinçlendirme, standartlara uygun projeler geliştirme, sistem kurma ve bakım onarımı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin haklarını koruma bilinci ve sorumluluğu ile koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayarak kurum hedeflerini yakalamaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri velinimetimizdir
  • Çalışanlar ortağımızdır
  • Bir yanlış tüm doğruları götürür
  • Önce Güven

Çözüm ortaklığı:

Yukarı Çık